Zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) sa v súčasnosti stávajú štandardnou súčasťou elektroinštalácie v nových aj rekonštruovaných budovách a rodinných domoch. Poskytujú cenovo dostupné riešenie na ochranu budov, kancelárií, bytov či objektov bez osobnej účasti človeka s možnosťou ovládania na diaľku.
Naša firma vám nainštaluje zabezpečovacie alebo aj kamerové systémy vo vašej nehnuteľnosti presne podľa vašich požiadaviek. Zabezpečujeme komplexnú dodávku, inštaláciu a servis elektronických zabezpečovacích systémov.

alarm3Ponúkame vám precíznu čistú a rýchlu montáž a servis najkvalitnejších alarmov všade tam, kde potrebujete spoľahlivý zabezpečovací systém.
Pre navrhnuté a namontované systémy zabezpečujeme plnú špičkovú servisnú podporu s garanciou promptnej reakcie vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vysoko kvalifikovaným pracovníkom.

Zabezpečovacie systémy rýchlo a spoľahlivo detegujú pokus o vlámanie, vandalizmus, vzniknutý požiar, únik plynu atď. Informácie sa prenášajú pomocou GSM komunikátora na mobilný telefón. Systém je možné napojiť na pult centrálnej ochrany (strážnej služby). Máte tak nepretržitý dohľad nad stavom objektu.

  • Ponúkame montáže drôtových bezdrôtových aj hybridných alarmov do domu či firmy
  • Dodávame elektronické zabezpečovacie systémy na kľúč od poradenskej činnosti cez návrh a vypracovanie projektovej dokumentácie, montáž až po zaškolenie, vrátane pravidelného servisu a údržby zabezpečovacích systémov
  • Zabezpečovacie systémy montujeme presne na mieru objektov. Sú ľahko ovládateľné a je možné ich kedykoľvek rozšíriť ako stavebnicu
  • Inštalujeme kvalitné výrobky od popredných výrobcov

Základné komponenty zabezpečovacieho systému tvorí:

ÚSTREDŇA
Vyhodnocuje všetky signály zo snímačov a ovládacích zariadení a na základe ich analýzy rozhoduje o vyhlásení poplachu.

KLÁVESNICA
Slúži na komunikáciu s ústredňou, zapínanie/vypínanie systému, na prehliadanie udalosti, poplachov, pridávanie nových užívateľov a pod.

INFRAPASÍVNE DETEKTORY
Porovnávajú rozdiely teplôt okolitého prostredia a telesnej teploty človeka.

AKUSTICKÉ DETEKTORY ROZBITIA SKLA
Sú schopné na základe zdigitalizovaného zachyteného zvukového signálu zistiť rozbitie skla a po porovnaní s internou databázou zvukov pre rôzne typy skiel následne vyvolať poplach.

POŽIARNE DETEKTORY
Podľa princípu detekcie sa rozdeľujú na OPTICKÉ a TEPELNÉ. Najpoužívanejšou skupinou sú ionizačné optické snímače dymu, pre svoju spoľahlivosť a priaznivú cenu.

OSTATNÉ PRÍSLUŠENSTVO
Sirény, majáky, bezúdržbové akumulátory, záložné zdroje, komunikátory, GSM hlásiče, rádiové vysielače.

Chráňte svoj majetok a svoju rodinu nielen pred zlodejmi, vandalizmom, ale aj pred požiarom, či povodňou. Elektronické zabezpečovacie systémy a technika vám zaistí pokojný spánok aj v rušnej mestskej štvrti.

Neriskujte a včas využite bezpečnostné systémy!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0902 525 923 alebo nám napíšte cez náš kontaktný formulár.